Jutro wyjazd do Wietnamu, juhu!

Nareszcie, nadszedł ten dzień, kiedy trzeba się spakować (szczerze mówiąc, nie znoszę się pakować ;/), przygotować wszystkie bambetle, rozdzielić kasę, zamknąć drzwi i powitać nową przygodę (to akurat lubię bardzo :) ). Na początek od razu jedziemy po całości – robimy treking na Fansipana (trzymajcie za nas kciuku, żebyśmy się nie pogubili jak w czasie trekingu w Xishuangbannie :P ) Potem jedziemy do Hanoi, gdzie odbieramy Pawła z lotniska i modlimy się, żeby kupić bilety (Wietnamczycy mają coś podobnego, co Chińczycy, Nowy Rok, i większość się przemieszcza) na południe Wietnamu, do Sajgonu (Ho Chi Minh City). Tam wybieramy się do tuneli, nad deltę Mekongu i później na północ, wykąpać się w Morzu Południowo-Chińskim.

Zdjęcia do konkursów Google’a i Fuji dodane, teraz tylko czekać na kolejne zadanie konkursowe (w przypadku Fuji). Też wrzućcie swoje, naprawdę niezłe nagrody czekają, a nuż się uda :)

Postaramy się być w kontakcie, w miarę możliwości będziemy wrzucać krótkie notki, także stay tuned!

3majcie się i do szybkiego napisania!

About Krzysztof Benedykciński

Entuzjasta technologii internetowych, bloger, wspinacz. Pomimo powrotu do Polski, cały czas stara się zrozumieć chińską mentalność, pisząc swoją debiutancką książkę o życiu białasa w Państwie Środka.

, , ,

 • Suoziming88

  tak dużo siedzisz przed kompem, że napisałeś “wykompać się w morzu” :D

  • Krzysztof Benedykciński

   to przez te emocje :P

 • Suoziming88

  aha, i a nuż, nie a nóż… U Was już chyba noc, noc… :D Miłego wyjazdu! Zocha

  • Krzysztof Benedykciński

   a to na pewno przez późną porę :P dzięki bardzo! pozdrosy!