Przyszła zima, chudy nie przetrzyma

Post wstawiony z lekkim poślizgiem – był praktycznie gotowy we wtorek, jednak z racji śródsemestralnej sesji egzaminacyjnej, publikacja została przełożona na późniejszy termin.

No dobra, nie jest wcale tak zimno, po prostu chciałem nawiązać do powiedzenia, które zwykliśmy mawiać z moją siostra :P Jednak od kilku dni jest chłodniej niż było wcześniej. Poranki i wieczory są wręcz zimne, jednak w czasie dnia, jeśli jest słońce, robi się zdecydowanie przyjemniej. Dzięki temu, w ciągu dnia nasze mieszkanie i klasy lekcyjne nagrzewają się dość szybko i nie trzeba siedzieć w kurtce na zajęciach.

A jeśli już nam zimno? Nic nie stoi na przeszkodzie, żeby zrobić sobie grzane piwo ze świeżym imbirem i korzennymi przyprawami. Do tego rosołek i od razu robi się cieplej.

Kasia nalewa pierwszą porcję piwka - pyszka! Prawie jak Brogansie :P

W knajpie też nie było za ciepło - czapka i polar obowiązkowe!

Poniżej możecie posłuchać naszej krótkiej rozmowy na temat chińskich potraw rozgrzewająco-zdrowotnych. PS. Transfromery 3 do bani – już nawet efekty są jakieś takie nijakie. I szkoda, że Megan Fox już nie gra głównej roli kobiecej.

About Krzysztof Benedykciński

Entuzjasta technologii internetowych, bloger, wspinacz. Pomimo powrotu do Polski, cały czas stara się zrozumieć chińską mentalność, pisząc swoją debiutancką książkę o życiu białasa w Państwie Środka.

, , , , ,